4137 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
4263 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 23 augusti 2021 -
4277 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
8511 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 26 november 2018 -
4564 Akvarell
Leopold Fare (1926-1996), Sverige. Landskap, 34x48
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018 -
6201 Akvarell
Leopold Fare (1926-1996), Landskap, signerad, 52x66
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 oktober 2016
3510 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
2534 Akvarell
Leopold Fare (1926-1996), Figurer, 42 x 60
Såld: 400 kr
Såldes den 12 september 2011 -
1283 Akvarell
Leopold Fare (1926-1996), landskap, 45x37
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2010